Menu

Co je nového?

Jak reagovat jako gentleman, když vás dívka odmítne

Sdílení
Foto: Depositphotos

Odmítnutí není pro nikoho lehké strávit, bohužel někteří muži ho vstřebávají hůře nebo to nedokáží vůbec. Můžou se dokonce nechat v daném okamžiku převálcovat vlastním egem a zachovat se k dané dámě jako hulvát nebo nezdvořák, aniž by k tomu měli skutečný důvod. Podívejte se, jak ustát odmítnutí od ženy a udržet si úroveň.

reklama

Pokud cítíte, že vás v momentě, kdy vám řekne ne, ovládá emoce, je nejlepším řešením reagovat velmi krátce a odejít. Je čistě vaše věc, jak se s odpovědí dámy vypořádáte, není vůbec nutné ji do toho zatahovat.

Odmítnutí může trochu ranit vaše city, ale pamatujte, že jste chlap. Nelze to brát osobně. Je tedy lepší, když nad tím nebudete raději vůbec dumat a jednoduše se zaměříte na něco jiného, případně i jinou dívku.

Pokud vás žena odmítne, neznamená to nutně, že jste k ničemu. Prostě jste jí nevyhovoval nebo neseděl, z minulosti máte možná sami zkušenosti s tím, že jste někoho museli odmítnout. Vzpomeňte si, jaké to je na druhé straně a netrapte se tím, že jste nesplnil něčí očekávání.

reklama


Většina mužů také vnímá odmítnutí jako něco, co se jim stalo. Zkuste se na to ale podívat z jiného úhlu. Co když se to nestalo vám, ale pro vás?

Možná jste si ušetřil týdny randění, které by nikam nevedly. Budoucí trápení nebo dramata. Možná dokonce už zítra potkáte tu pravou, což by se nestalo, kdybyste skončil s touhle.

Věřte, že všechno má své důvody a své načasování. Vše se děje ze správného důvodu. Když na to budete pamatovat, jedno odmítnutí vás nemůže vyvést z míry.


Co rozhodně nedělat na prvním rande? Pozor na mobil i placení!


Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru