Menu

Co je nového?

Jak sbalit holku v pěti krocích a neudělat ze sebe blbce

Sdílení
Foto: Depositphotos

Myslíte si, že k randění nepotřebujete návod? Pokud jste stále svobodní, možná by nějaká ta rada nebyla na škodu. Podívejte se, jak sbalit holku v pěti jednoduchých krocích, tak abyste nebyli za pitomce!

reklama

Oslovení

Oslovit úplně cizího člověka není úplně jednoduché, obzvlášť pokud jde o ženu a vy se jí chcete dvořit, ale zároveň nechcete působit dotěrně nebo se ztrapnit. Jak tedy na to? Začněte s tím, že se představíte, zdá se vám to příliš jednoduché?

Vztahy nejsou atomová fyzika a často to nejjednodušší řešení, je také tím nejefektivnějším. Slušný pozdrav a představení vám nemohou pro začátek nijak uškodit.

Kompliment

Poté, co ženu oslovíte a navážete konverzaci, neuškodí, když jí trochu zalichotíte. Nemusíte ji zahrnout komplimenty nebo jí hned chválit bujné poprsí, ale pokud zmíníte, že jste si všimli, jak jí to v šatech sekne, nebo že jste si zamilovali její parfém, potěšíte ji a získáte plusové body.

reklama

Přirozenost

Ať už jste z první konverzace nervózní či nikoliv, zůstaňte přirození. Usmívejte se a snažte se být nad věcí. Ženy milují pohodové týpky, se kterými je vždy zábava. Ukažte jí, že jste právě takoví a pozvěte ji na rande. Navrhněte nějakou zábavnou aktivitu a dejte najevo, že s vámi se rozhodně nudit nebude.Sdílnost

Pokud chcete, aby k vám dívka či žena, kterou jste právě potkali, byla otevřená, musíte udělat to samé. Neváhejte při představení sdílet několik detailů o sobě, aby vás lépe poznala a mohla si tak udělat obrázek, co jste za člověka.

Nebojte se být tak otevření, jak je v dané situaci vhodné. Koneckonců chcete ji přeci poznat, tak umožněte jí zjistit i něco o vás.

Improvizace

Schopnost improvizovat v sobě nemá každý, ale i taková věc se dá natrénovat. Čím více budete s lidmi konverzovat, tím se stanete zběhlejší. Při hovoru s dámou se schopnost improvizace může velmi vyplatit. Pokud budete dostatečně pohotoví a ukážete, že vás jen tak něco nevyvede z míry, okouzlíte ji svým šarmem a kývnutí na pozvání na rande máte zaručeně v kapse.

reklama

Co rozhodně nedělat na prvním rande? Pozor na mobil i placení!Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru