Menu

Co je nového?

6 znamení, která vám napoví, že je na čase rozejít se s vaší přítelkyní

Sdílení
Foto: Shutterstock, Depositphotos

Ocitli jste se ve fázi vztahu, kdy přemýšlíte, jestli má nějakou budoucnost? Možná vám pomohou následující tipy, jak poznat, zda to má právě s touto partnerkou ještě smysl. Ať už jste ve vztahu věky a bojíte se změny, nebo spolu chodíte teprve krátce, vyplatí se věnovat pozornost těmto znamením.

reklama

Už nejste šťastní

Štěstí je vrtkavé a je také ovlivněno řadou aspektů ve vašem životě. Jenom partnerka vás nejspíš šťastným neučiní, pokud se budete trápit i v jiných než vztahových oblastech. Ovšem pokud si uvědomíte, že už vás právě vztah nečiní šťastným, je to pravděpodobně pádný důvod k rozchodu.

Jestli vás vztah stresuje a nepřináší opravdu už nic dobrého, posuňte se dál.

Pochybujete o vztahu už delší dobu

V každém vztahu se občas mohou objevit pochybnosti, které jsou například vyvolány konkrétními momenty nebo situacemi. Ve zdravém vztahu však ale většinou zase rychle zmizí. Pokud si až příliš často kladete otázku, jestli byste se neměli rozejít nebo se jí dokonce zabýváte až příliš dlouho, neprodlužujte vaše trápení.

reklama

Nemáte stejné potřeby

Říká se, že vztahy jsou především o kompromisech. Ty jsou sice občas jistě potřeba, ale rozhodně by se to s nimi nemělo přehánět. Pokud jedna nebo druhá strana musí neustále ustupovat na úkor vlastních potřeb, je možná na čase si přiznat, že se k sobě zkrátka nehodíte. Obzvlášť pokud se nedokážete nikdy dohodnout.


Partnerka se vyhýbá řešení problémů

Jsou lidé, kteří se řešení problémů raději vyhnou, než aby se jím zabývali. V milostném vztahu je ale nezbytné je řešit, jinak se ve vás usadí a budou tam hnít, až způsobí pěknou paseku. Je dobré partnerku upozornit, že se konfrontacím nelze vyhýbat do nekonečna. Když to nebude schopna přijmout, asi není dostatečně vyzrálá na vztah.


Nebavíte se

Nemusíte s partnerkou nutně sdílet stejné záliby a koníčky, ale pokud si moc neužíváte, když spolu někam vyrazíte, nebo si nemůžete vybavit poslední zábavnou společnou vzpomínku, bude nejspíš něco špatně.Sníte o někom jiném

Pokud až příliš často přemýšlíte, jaké by bylo randit s jinými ženami a závidíte ostatním párům jejich vztahy, nad čím vůbec ještě přemýšlíte? Je naprosto přirozené občas snít nebo dokonce cítit přitažlivost k někomu jinému, ale jestli trávíte hodiny denně dumáním na toto téma, pravděpodobně potřebujete něco, čeho se vám nedostává.


Nudíte se ve vztahu? Poradíme vám, co s tím udělat, než ho úplně zatratíte


One comment

Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru