Menu

Co je nového?

Kam ji vzít na první rande? 5 tipů, které zaberou líp než kino

Sdílení
Foto: Depositphotos

První rande může být stresovou záležitostí. Když to pokazíte nebo se vaše dáma bude nudit, může se stát, že k další schůzce už nedojde. Jestli žena sama nepřevezme iniciativu, bude výběr prostředí a zábavy pravděpodobně na vás. Máme pro vás několik zaručených tipů, které budou fungovat lépe než omšelé pozvání do kina nebo na drink.

reklama

Zapojte muziku

Pokud znáte její hudební vkus, a dokonce se shoduje s vaším, máte vyhráno. Vezměte ji na koncert oblíbeného interpreta, vyražte na festival, poslech jazzu či do klubu, kde hrají daný žánr. Pokud máte strach, že nebudete mít v hluku příliš prostoru pro konverzaci, zastavte se před či po akci na jídlo.


Vezměte ji na kvíz

Jestli máte alespoň trochu představu o tom, co má ráda, vezměte ji na tematický kvíz. Může se týkat oblíbeného seriálu, interpreta, znalostí zeměpisu, čehokoliv, co bude zábavou pro vás oba.

reklama

Nemusíte vyhrát první cenu, stačí, když se budete dobře bavit.

Pozvěte ji na snídani

Většina mužů orientuje pozvání na večerní hodiny. Zkuste něco jiného a pokud máte oba volno v dopoledních hodinách, pozvěte ji na snídani nebo brunch. Pokud se vše bude dobře vyvíjet, může se stát, že se taková snídaně promění v celodenní rande.Zapojte zvířátka

Jestli jste oba majiteli domácích mazlíčků, nebojte se je zapojit. Pokud však naopak víte, že vaše vyvolená miluje pejsky, ale žádného nevlastní, vezměte ji na procházku s pejsky z útulku. Můžete také zavítat do zoo, akvária nebo nějaké záchranné stanice. Vše samozřejmě za předpokladu, že jste milovníky zvířat.


Vyzkoušejte únikovku

Únikové hry se stávají stále populárnějšími. Pokud má daná dáma srdce dobrodruha a nebojí se trochy adrenalinu, únikovka je jasná volba. Můžete zvolit hru laděnou na detektivní téma, se zombie konceptem či historickým motivem. Záleží na vlastních preferencích. Užijete si spoustu zábavy a zároveň si rovnou otestujete, jak dokážete spolupracovat a řešit krizové situace.

reklama

První rande: Jak ze sebe neudělat idiota


Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru