Menu

Co je nového?

Profese, na které ulovíte mnoho žen, aneb které povolání je pro něžné pohlaví nejvíce sexy

Sdílení
Text: Andrea Veverková, Foto: Depositphotos

Pokud právě stojíte před volbou povolání nebo chystáte změnu vaší profese a zároveň chcete být lamačem ženských srdcí, tak věnujte pozornost následujícím řádkům. Nemusíte být žádný krasavec ani svalovec, stačí správně zvolit profesi a ženy vám budou padat k nohám!

reklama

Ženám nejvíce imponuje inteligence, ale také síla osobnosti, cílevědomost a vytrvalost. Není proto divu, že se na předních příčkách těch „nejvíc sexy povolání“ umisťují ty profese, které v sobě zároveň nesou poslání, jako je hasič, pilot či lékař. Něžné pohlaví navíc dost rajcují uniformy!

Je jasné, že prestiž jednotlivých povolání se mění s věkem. Pro náctiletou puberťačku bude nejvíc sexy profese fotbalista či hokejista a nebude příliš řešit, jestli má v hlavě piliny a že nikdy nepřečetl víc než slabikář.

Většinou jim stačí, že sportovci zkrátka vypadají dobře. Dalším favoritem u mladší generace slečen je například DJ. Svést týpka u mixážního pultu je otázkou prestiže. Zvláště, když ho chce každá. Podobně na tom jsou i pohlední barmani, zvláště když jsou vtipní a perlí historkami z celého světa.

reklama


Na první příčce nejvíc sexy profese se ale samozřejmě umístil hasič. Není se ani příliš co divit – hrdina bojující s běsnícím živlem je přitažlivý pro ženy všech věkových kategorií.

Americký magazín Glamour dokonce uvedl, že tři čtvrtiny žen sní o sexu s mužem v hasičské uniformě.

Osoba hasiče v sobě kloubí vše, co se ženám líbí – vyvinuté svaly, mohutná postava, mužný vzhled, síla, neohroženost, vitalita a odvaha. Toto všechno jsou pro ženy opravdu silné sexuální stimuly.Další sexy profesí je pilot. Musí být pohotový, schopný a zodpovědný, vždyť na jeho bedrech leží životy celé posádky letadla! Navíc musel procestovat celý svět, takže se vyzná, zažil spousty dobrodružných situací a podíval se na nejrůznější místa planety. Která žena by pohrdla takovým světoběžníkem, kterému navíc pekelně sluší letecká uniforma?

reklama

Na předních příčkách se umisťuje také profese lékaře či záchranáře. V těchto zaměstnáních se snoubí inteligence, vzdělání a schopnost se rychle a efektivně rozhodovat.

Denně jim prochází rukama desítky lidských životů, takže jejich profesi nechybí autorita a adrenalin. Spousta lidí k nim vzhlíží, a proto stojí na společenském žebříčku opravdu vysoko. Sbalit lékaře je pro každou ženu doslova výzva.Možná budete překvapeni, ale vysoce se mezi ženami hodnotí také provolání kuchaře. Mnoho žen si při pohledu na kuchaře, který něžně, pečlivě a s láskou zachází s jídlem, představuje, že by tak zacházel i s nimi.

Takový pořádný kuchař s autoritou armádního velitele, to je opravdu silné afrodisiakum. Spoustu dívek přímo rajcuje představa, že je někdo plácne přes zadek, stejně jako kuchař poplácá kus hovězího.

Stranou kupodivu nezůstávají ani policisté. Samozřejmě se nesmí jednat o arogantní blbečky, kteří vám s gustem vypíší bloček s pokutou, ale o opravdové strážce zákona, kteří vzbuzují respekt a autoritu. Takoví muži totiž v ženách evokují pocit bezpečí a pocit, že se o ně dokážou postarat, případně je ubránit. Jejich černá uniforma navíc vyzařuje moc, odvahu a smysl pro spravedlnost.


5 věcí, které by měl zvládat každý pořádný chlap


Obecně vzato platí, že chlapi v uniformě mají u žen absolutní přednost. Vůbec nemusí být chytří a vzdělaní, ale v uniformě vypadají jako silná osobnost. V mužích v uniformě se totiž snoubí autorita, statečnost a dobrodružství, a to je pro každou ženu vražedný sexy koktejl. Pokud chcete svou partnerku překvapit v posteli, tak si sežeňte uniformu a nakráčejte si to rovnou do ložnice. To pak uvidíte rodeo…

reklama


A které profese se vyskytují na opačných příčkách? Nejméně přitažliví jsou pro ženy představitelé kancelářských profesí. Ti se pravidelně neumisťují v žádném žebříčku, týkajícího se přitažlivého povolání.

Úplně nejhůře na tom jsou hrobníci, inseminátoři, exekutoři, deratizátoři a žebráci. Jakkoli se to může zdát absurdní, dámy také nijak extrémně nevzrušují ani striptéři či gigolové, které sex a erotika živí.

A v tom je právě ten problém. Je fajn se podívat na hezkého striptéra, případně se nechat profesionálním společníkem doprovodit na večeři, ale dál už nic. Ta snadnost a dostupnost jednoduše sexy není. Ženy zkrátka nechtějí být jednou z mnoha.

reklama

Jak podle žen vypadá dokonalý chlap? Průzkum prozradil, co dělá muže skvělými


Na závěr je ale nutné říci, že zástupkyně něžného pohlaví většinou nesní o svatbě a společném životě s takovými muži. Jejich představy v tomto ohledu směřují spíš k jedné nebo dvěma nocím plných vášně.

Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru