Menu

Co je nového?

Stručný a jasný návod jak si udržet ženu, aby vám hned neutekla

Sdílení
Text: Vladimír Tupý, Foto: Pexels

Každému z nás se určitě minimálně jednou stalo, že ho opustila partnerka. Nejrůznější průzkumy a internetové poradny pro muže na nás neustále chrlí návody, jak si drahou polovičku zaručeně udržet, ale o jejich účinnosti by se dalo pochybovat. My pro vás ale máme opravdový a komplexní návod, jak si udržet ženu!

reklama

Vezměme si za příklad figuranta Františka. Jde o zachovalého pětatřicátníka, který si už neumí užívat svého staromládenectví a rád by se konečně usadil. Kdykoli se seznámí s nějakou zajímavou slečnou, hrozně se na ní upne a zahrnuje ji dárky a pozornostmi.

Je to v podstatě hodný trouba – čeká na vyvolenou, až skončí v práci, aby ji odvezl domů. Po cestě se staví v několika obchodech, kde samozřejmě zacáluje útratu a ještě je naprosto ponižujícím způsobem pasován na držák kabelky.

O víkendech plánuje nákladné výlety, aby slečna byla spokojená. V hospodě platí drinky nejen jí, ale i kamarádkám, aby se ukázal, jaký je kabrňák. Nakonec to ale vždy skončí stejně. Slečna mu oznámí, že je sice moc hodný, ale že v něm vidí spíše kamaráda nebo bratra a pláchne mu s potetovaným fotbalistou nebo navoněným šampónem.

reklama

Dárečky jsou rozhodně způsob, jak si udržet ženu...

Jak to tedy udělat, aby dámu jednou provždy přešly „zaječí“ úmysly? Není to nic složitého. Nejen muž, ale i žena musí mít pocit, že o druhého usiluje. Zkrátka, že nemá nic jisté. Není od věci udržovat si okolo sebe okruh kamarádek, které budou zlehka brnkat na její strunu žárlivosti. Dáma musí mít pocit, že se na vás stojí fronty! Ale pozor, arogance se neodpouští. Na druhou stranu jí musíte dát pocítit, že ačkoli jste obklopen ženami, vybral jste si právě ji, protože je pro vás výjimečná a to nejen kvůli svému půvabu, ale i pro krásu duše.


Přirozená autorita

Základem úspěchu je, aby ve vás vyvolená cítila přirozenou autoritu. Toho dosáhnete tím, že se budete v situacích, které si to vyžadují, chovat jako dospělý. Nesnažte se ji ohromit klukovinami, jako je střelba ponožkami na koš, vypití piva na ex nebo tím, že vykrkáte abecedu. Žádná žena vedle sebe nechce mít přerostlé dítě, ale opravdového chlapa, o kterého se může opřít a na kterého se může vždy spolehnout.


Pozor na jiné

Ačkoli jsme vás výše nabádali, že ji máte nechat žárlit, a proto máte mít v záloze pár kamarádek, neznamená to, že se budete otáčet za každou sukní. Nikdo vám nezakazuje nenápadně hodit očkem po nějakém zvlášť vyvinutém kousku, ale tak ať to drahá nevidí.

reklama

Beztrestně můžete obdivovat okolí jen sám nebo s přáteli. Když však budete vyzývavě koukat po kolemjdoucích v přítomnosti své polovičky, sklidíte akorát tak trestné body a možná i pohlavek. U těch feminističtějších navíc sklidíte i opovržení.

Udržet si ženu není žádná legrace

Buďte pozorní

Pozor! Minimálně v počátcích vztahu si dejte pozor na detaily. Jiný sestřih, neotřelá úprava nehtů, nové šaty… Naprostá většina žen očekává, že si změn na jejich zevnějšku všimnete. A když už jsme u toho, tak rozhodně nezaškodí, když budete nosit v hlavě důležitá data, jako den jejích narozenin, datum vašeho seznámení a podobně. Taky si zapamatujte jméno její čivavy a také jména nejbližších příbuzných.


Komplimenty a dárky

S komplimenty a dárky zacházejte opatrně. Samozřejmě vás nenabádáme k lakotě, ale na druhou stranu si z vás přece nemůže udělat „oslíčka, otřes se“. Zajisté není na škodu zalichotit jí na začátku schůzky, že jí to moc sluší. Za to určitě sklidíte plusové body, ale vyvarujte se monologu na téma „ty jsi tak úžasná, že si tě ani nezasloužím“. Ona dáma pak skutečně nabyde dojmu, že si ji nezasloužíte a prchne.

Dárečky jsou určitě vhodné u příležitosti jejího svátku, narozenin, případně výročí. Samozřejmě také není nic špatného na tom, když jí sem tam koupíte nějakou maličkost. Ovšem není normální pořídit jí během procházky v centru Prahy norkový kožich nebo kabelku od Gucciho.

Na druhou stranu asi nebude mít radost, když jí koupíte teplákovou soupravu u Vietnamců. Prostě všeho s mírou, zlatá střední cesta. Nesmíte ji na začátku moc namlsat, nebo se z toho v budoucnu stane standard. Nesmíte ale ani odradit, nebo nabude dojmu, že jste chudák a barbar.


Jak si udržet ženu

Nesrovnávejte

Pokud se bude ptát na vaši bývalou přítelkyni, vyjadřujte se stručně a jasně. Dlouhé povídání o vašem vztahu by v ní mohlo ponechat podezření, že jste se ještě nezbavil minulosti a potáhnete si ji s sebou i do dalšího vztahu. Nikdy svou přítelkyni nesrovnávejte s bývalou, i kdyby to bylo myšleno v dobrém! Například věta: „Tohle měla Jana taky ráda,” vaši přítelkyni dvakrát nepotěší.

reklama

Svoboda především

A na závěr nejdůležitější rada: Ponechte jí i sobě svobodu! Dopřejte své přítelkyni čas i prostor pro její koníčky a přátele. V žádném případě se o společnosti jejích kamarádek nevyjadřujte jako o „kurníku“ a nevysmívejte se jejím koníčkům, ať už si o nich myslíte cokoli.


Styl, jakým s partnerkou usínáte, napoví hodně o vašem vztahu


A nebuďte na sobě závislí, protože závislost lásku ničí. Nechejte vše volně plynout a spojujte své koníčky (najděte si třeba společný oblíbený sport) a přátele postupně. Tak hodně štěstí!

reklama

Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru