Menu

Co je nového?

Schumachera převezli do nemocnice! Sestra pak vyzradila, jak na tom je

Sdílení
Foto: Jakub Deml

Legendární pilot Formule 1 Michael Schumacher je opět tématem číslo jedna. Ze Švýcarska, kde od nešťastné nehody na lyžích v roce 2013 pobývá, ho totiž převezli do nemocnice ve Francii. Důvodem je experimentální léčba kmenovými buňkami, kterou by zde měl podstoupit.

reklama

Přísně utajované manévry provázel převoz sedminásobného šampiona motoristického sportu. Aby také ne, když informace o jeho zdravotním stavu jsou dlouhodobě přísně tajné. Čas od času pak do světa unikne informace od jeho rodinných přátel.Teď to ale vypadá, že by u padesátiletého Schumiho skutečně mohla nastat zásadní změna! V nemocnici v Paříži má podstoupil léčbu kmenovými buňkami. Shodou náhod se podařilo místním reportérům vyloudit informaci z nemocniční sestry, která procházela kolem štábu.

reklama

“Ano, je v naší péči. A mohu vás ujistit, že pacient je při vědomí,” vyzradila novinářům zdravotní sestra a pak se za ní zavřely dveře.

Schumacher je v péči lékařů od roku 2013, kdy měl v prosinci nehodu na lyžích a skončil v kómatu. V roce 2014 se jejich rodinné sídlo v Ženevě postupně přestavělo na zdravotnické zařízení, kde se o něj dlouhodobě starají.


5 osudových havárií, které skončily smrtí, ale pak zachránily život ostatním


Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru