Menu

Co je nového?

Tvůrci kultovní hry The Last Of Us zveřejnili první střípky očekávané novinky

Sdílení
Foto: Sony Group

Podívejte se na 2 minuty zatím nezveřejněných záběrů nejočekávanější hry tohoto roku, která vyjde už za měsíc!

reklama

Po sedmi letech tvůrci přicházejí s dalším pokračováním jedné z nejprodávanějších her historie. Překoná druhý díl The Last Of Us prodej přes 20 milionů kusů a přes 200 ocenění napříč žánry?

Už od 19. června si budete moct zahrát pokračování příběhu po boku slavné Ellie, nebojácné a nezávislé dospívající dívky, která se se svým otcem snaží zdolat trnitou cestu Amerikou a najít v ní úkryt, přátele a bezpečí.

Po zdánlivém úspěchu přijde příběhový zvrat, který jejich dobrodružství dodá nový náboj. Vypravte se do jednoho z nejzajímavějších příběhů herního světa!

reklama


„Je to přinejmenším absolutně neskutečný pocit. Tento projekt představuje nejen roky tvrdé práce a vášně od všech tady v Naughty Dog, ale hlavně je to pro nás pokračování cesty, která začala s Ellie a Joelem už před sedmi lety. Než do vašich rukou dorazí kompletní hra, která má úplně nový příběh, poskytneme vám alespoň nahlédnutí do další kapitoly příběhu Ellie a Joela v podobě traileru,” říká víceprezident studia a ředitel projektu The Last Of Us Part II Neil Druckmann.


Novinkou pro milovníky akčních výpravných her může být i fakt, že hlavní hrdinkou je žena. Tvůrci ze slavného studia Naughty Dog vyslyšeli celospolečenské trendy a rozhodli se hlavní roli přenechat pro tentokrát Ellie, což svědčí nejen o poselství dnešní doby, kdy hranice genderu bývají stírány, ale i o tom, že ženské postavy si čím dál víc podmaňují svět.

Tento herní titul je syrovou výpovědí o úsilí přežít, potřeby sounáležitosti s druhými, lásky a touze po odplatě, a proto si vysloužil označení PEGI18, které upozorňuje na obsah nevhodný pro mladistvé.

Hra bude dostupná exkluzivně pro konzole PlayStation a koupit jí bude možné v obchodech a na PlayStation.Store. Na trailer k očekávané hře se můžete podívat zde:

reklama

RETRO: Ohlédnutí za kultovní sérií Uncharted. Kam se hrabe Indiana Jones!


Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru