Menu

Co je nového?

Zápas v UFC trval jen 26 vteřin! Rozhodčí ho pak raději ukončil

Sdílení
Foto: Youtube

V americkém Phoenixu se o uplynulém víkendu konal prestižní galavečer UFC Fight Night a fanoušci se těšili hlavně na zápas v těžké váze. Ten však poměrně rychle skončil, protože Francis Ngannou z Francie poslal Američana Caina Velasqueze k zemi ani ne za půl minuty!


Šestatřicetiletý Velasquez byl na zápas pořádně namotivovaný, protože naposledy bojoval v roce 2017 a od té doby pauzíroval, kvůli bolavým zádům. Prvních pár úderů od Ngannoua, ale poslalo i tak zkušeného borce rychle do kolen. A to doslova, protože Američan nešťastně podklouzl a ošklivě si prohnul koleno, což je vidět i na záběrech na videu.


Rozhodčí pak zápas okamžitě ukončil, protože chtěl zabránit tomu, aby došlo k vážnějšímu zranění. To se nakonec ukázalo jako správné rozhodnutí a i poražený Velasquez uznal, že jeho rozhodnutí bylo správné.


https://youtu.be/Gt1bQkZfo-c

„Myslel jsem, že jsem se opravdu dobře připravil. Na ten zápas jsem se cítil opravdu dobře. Tohle je ale přesně důvod, proč ten sport miluji. Nikdy nevíte, co se může stát,“ prohlásil Velasquez po konci souboje v rozhovoru.

To Ngannou měl daleko větší důvod k radosti a zápas, který trval jen 26 sekund patřil k jeho rekordním. „Je to ten nejděsivější chlap, jakého jsem kdy viděl,“ prohlásil na Afričanovu adresu uznávaný komentátor UFC Joe Rogan.


Jizva, která obletěla svět! Boxerovi v ringu udělal soupeř díru do hlavy


Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru