Menu

Co je nového?

Co nás zaujalo? Tipy, které si zaslouží i vaši pozornost

Sdílení
Úvodní foto: Pexels

Stále se něco děje! Počasí se mění, trendy jsou proměnlivé a novinek neustále přibývá. My zůstáváme v obraze. Přinášíme inspiraci v podobě aktuálních trendů v módě, zdravém životním stylu, technologiích, ale i designu. Co by vám nemělo uniknout?

reklama

Šaty dělají člověka! Co na sebe v horkých dnech?

Letos se módní kolekce vrací zpět do divokých devadesátých let, kdy ulicím vládlo pohodlné oblečení ve výrazných barvách. Zářivé tenisky, vtipné potisky, klasické baseballky a nepřehlédnutelné větrovky hlásí návrat ve vší parádě. Co by vám rozhodně nemělo chybět a jaké pecky si letos připravily streetwearové značky? Inspiraci najdete na e-shopu se streetwear módou Snapbacks.cz. Koukněte třeba na jsou třeba na kultovní kšiltovky New Era.

Kšiltovka New Era 59FIFTY Detroit Tigers League Essential, k dostání na: Snapbacks.cz, 949 Kč

reklama

Jak outfit vyladit? Přes e-shop a na jistotu

Pokud se chcete vyhnout přelidněným nákupním centrům, ale zároveň nechcete přijít o možnost si produkty vyzkoušet, hledejte v e-shopech novou službu, virtuální zrcadlo. S touto službou přichází startup Virtooal.com.

Stačí mít jen svou fotografii nebo chytrý telefon s foťákem. Hned budete vědět, jestli brýle, šperky či jiné doplňky jsou ty pravé.


Plugin Magic mirror nově nabízí funkci „Live listing mode,“ kdy se přes web kameru přenáší živě tvář uživatele a ten si jen listuje mezi jednotlivými produkty, které jsou zobrazovány přímo na něm přes webkameru, jako by se celý čas díval do zrcadla. Lze využit ale i fukce „Presonalized product listing.“ Zákazník e-shopu nahraje do Magic mirror svou fotografii a ta se automaticky nahraje do všech produktů na stránce.


Připraven vyrazit, ale bez energie? 

Konopné semínko a potravinové výrobky z něj patří podle světových vědců zabývajících se výzkumem konopí jednoznačně mezi jedny z nejdůležitějších přírodních potravinových doplňků pro lidský organismus. Vyznačuje vysokým obsahem bílkovin, prospěšných rostlinných sterolů a dalších důležitých látek pro lidský organismus. Navíc má ideální poměr (1:3) esenciálních mastných kyselin (EMK) omega-3 a omega-6, což je lidskému tělu nejbližší, takže zajišťuje správnou funkci metabolismu. Vyzkoušejte třeba Konopné semínko loupané Hempin 500 g, k dostání na Konopne-lekarny.cz

reklama

Křesla, která sklízí ocenění

Otrokovická firma RIM CZ sbírá se svými novými křesly CA-VA jedno ocenění za druhým. V loňském roce za ně získala svou první cenu Good Design Award, v březnu k ní přibylo ocenění Nejlepší nábytek roku 2019. Křesla CA-VA patří do kategorie „softseatingu“, tedy nábytku do odpočinkových zón, lobby a kaváren. Kromě ergonomických kancelářských židlí je právě softseating oborem, kde RIM uplatňuje své zkušenosti s ergonomickým sezením. Více o produktu zjistíte na webu rim.cz nebo v síti RIM Pointů v Čechách a na Slovensku.


Hubnete do plavek, ale nedaří se?

Zdá se Vám, že se vaše oblíbené kalhoty a košile zmenšují? Zkusili jste cvičit, vynechat pověstné pivko s kamarády a místo šesti knedlíků si dát jen čtyři, ale bez trvalého efektu? Nebo chcete zhubnout právě v oblasti břicha? Co si nechat pomoc? Zkuste balíček Chci ploché břicho – řešení pro muže, od výživových poraden NATURHOUSE. Síť poraden NATURHOUSE je zavedená franchisingová síť, která je členem ČAF – České asociace franchisingu. V Čechách oslavila deset let od založení své první pobočky, kterých je nyní více než sto.


Doping pro tělo v podobě Blendea SUPERPROTEINU

Nejde jen o obyčejný protein. Unikátní složení v sobě spojuje výběrové rostlinné proteiny a superpotraviny, které podporují organismus při fyzické zátěži a přináší řadu dalších benefitů. Bezlepkové a bezlaktózové proteiny z hnědé rýže a hrachu poskytnou svalům kvalitní potravu a cenné aminokyseliny. Maca peruánská dodá energii, MSM zkrátí dobu zotavování po sportu. Lucuma a yacon směs přirozeně lehce dosladí. Blendea SUPERPROTEIN se navíc hodí i jako přísada různých receptů!


Italská nádhera! Elektrická Vespa je elegantním spojením klasického i moderního


Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru