Menu

Co je nového?

Král UFC se vrátil na trůn! McGregor sestřelil soupeře jako nic, pak se mu poklonil

Sdílení
Foto: Twitter

Irský MMA zápsasník Conor McGregor se po více jak roční pauze vrátil do UFC a byla to parádní podívaná. Svého amerického soupeře Donalda „Cowboye“ Cerroneho ukončil za 40 vteřin a McGregorovi fanoušci mohli slavit.

reklama

McGregor se v oktagonu objevil naposledy v roce 2018, když ho Chabib Nurmagomedov donutil zápas odklepat. Od té doby ale plnily přední stránky novin spíše McGregorovy skandály.


Ve vyprodané T-Mobile Aréně v americkém Las Vegas ale fanoušci viděli úplně jiného Conora, než na jakého byli z posledních měsíců zvyklí. Hbitý Ir se představil ve vynikající formě a od začátku zápasu nedal soupeři vůbec šanci.

reklama

Osmatřicetiletého Cerroneho pak načnul perfektním kopem do hlavy a když Američan zavrávoral, McGregor využil situace a přesnými údery ho poslal k zemi. Rozhodčí zápas ukončil po pouhých 40 vteřinách a jedenatřicetiletý Ir mohl slavit.

Netrvalo dlouho a sociální sítě doslova explodovaly pod náporem příspěvků se jménem nejslavnějšího MMA zápasníka na světě a fanoušci mají jasno – král je zpátky!


Na video ze zápasu se můžete podívat zde:


McGregor se do UFC nemá důvod vracet! Podívejte se, kolik vydělal za poslední rok


Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru